To jest na prawdę możliwe…

W ostatnim czasie napotykam na wiele pytań związanych ze zdrowiem a w szczególności z kwestią: “Jak pozbyć się…” i w tym miejscu padają różnego rodzaju nazwy tzw chorób.

Zatem dziś chciałbym Ci przedstawić człowieka, który pozbył się nie jednego a kilku “problemów zdrowotnych”.

Tak to prawda!!!

Rak jelita, cukrzyca, redukcja wagi o 80kg(!!!). Jak dla mnie to niesamowite osiągnięcie.

Najlepsze jest jednak przed nami 🙂 Żeby to wszystko osiągnąć nie potrzeba jakiś wielkich zmian, na prawdę. Człowiek którego za chwilę poznasz osiągnął tak niesamowite efekty tylko dzięki zmianie sposobu odżywiania.

Tak więc jak za chwilę się przekonasz można zmienić tylko jedną rzecz żeby mieć pewność doskonałego zdrowia.5 komentarzy

  1. Hej, dzisiaj natknąłem się na Twój blog i chyba troszkę na nim spędzę:)
    Nie wiedziałem, że filmiki z Dave’m są tłumaczone na język polski, super:)
    Dave teraz wygląda jeszcze lepiej, a co najważniejsze dzieli się swoim doświadczeniem z innymi ludźmi!!!
    Pozdrowionka

  2. witam,powiem krótko-wcale nie jestem tym zdziwiony bo od dłuższego czasu mnie to interesuje,mam tylko pytanie co My możemy zrobić,żeby temu przeciwdziałać ewentualnie zatrzymać,chodzi mi w szczególności o dodawanie tego świństwa do jedzenia? Pozdrawiam.

  3. Hej, w filmie mówiono o 78 funtach a to około 35 kg a nie jak przetłumaczono 80 kg. Pozdrawiam.

  4. mam wielkie nadzieje z tym związane. Nie jestem w stanie przejść na wszystko surowe, ale jeden posiłek dziennie jest surowy plus co wieczór zjadam grapefriuta lub mrożone owoce lub surówkę. Niestety, nie potrafię wieczorem obyć się bez mięsa, ale może któregoś dnia mi się uda. Ewcia, masz może przepisy na jakieś soki z liści? Czy brokula tez mozna jesc w formie smoothie lub soku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podgląd komentarza: