Skąd się bierze rak i dlaczego?

Jest wiele teorii – tych popartych praktyka i tych tylko teoretycznych – na temat tego skąd bierze się rak i jak można się go pozbyć.

Z całą pewnością tak zwana cywilizacja w pewnym sensie pomaga w rozprzestrzenianiu się tego stanu zdrowia (nie mówię celowo “choroba”) i mówię tu o wszelkiego rodzaju chemicznych wspomagaczach czy to w żywności czy kosmetykach czy nawet środkach czystości. Jest tego o wiele więcej ale nie jest to moment na wymienianie wszystkiego. tym bardziej, że nie one są bezpośrednią przyczyną tzw. raka.

Osobiście jeszcze kilkanaście lat temu uważałem odwrotnie ale jak się później okazało nie było to do końca prawdą. Dlaczego tak nie jest?

Jak zwykle chcę się podzielić informacją od kogoś kto w tym temacie ma wiele do powiedzenia i nie jest to tylko teoria a przede wszystkim doświadczenie, którym ten Pan się dzieli.

Co z tym zrobimy to już nasza indywidualna sprawa ale z pewnością nie będziemy mogli powiedzieć, że nie mieliśmy takiej informacji. Panu Januszowi Imiołczykowi należą się podziękowania za to 🙂

Marek Kidziński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podgląd komentarza: