Jak nasze myśli stwarzają naszą rzeczywistość a więc także choroby

Często trudno jest nam uwierzyć w to, że nasze myśli kształtują to jak wygląda nasza rzeczywistość. Uważamy, że powód, dla którego w naszym życiu mają miejsce różnego rodzaju okoliczności, jest “poza nami”, gdzieś na zewnątrz, podczas gdy owe “na zewnątrz” jest odzwierciedleniem naszych myśli. Choroby to również rzeczywistość jaka została zdeterminowana poprzez konkretne myśli, choć…… Czytaj dalej Jak nasze myśli stwarzają naszą rzeczywistość a więc także choroby

Weganie są słabi…NAPRAWDĘ?

Przed chwilą ten sam materiał opublikowałem na swoim blogu w języku angielskim ale pomyślałem, że dobrze byłoby zrobić to też tutaj. Podobnie jak w przypadku tego wpisu, tutaj również chcę coś zaznaczyć… Nie publikuję tego materiału po to, żeby namawiać kogokolwiek do nie jedzenia mięsa. Nie w tym rzecz… Sam przez wiele przecież lat je…… Czytaj dalej Weganie są słabi…NAPRAWDĘ?

Dlaczego małe dzieci chorują?

Przyjmując za prawdę to, że za każdą “chorobą” (również rakiem) stoi wpływ naszego umysłu, związany z tym stres czy negatywne doświadczenia z przeszłości, można by się zapytać: “No dobrze. To w takim razie dlaczego czasami maleńkie dzieci ciężko chorują?” Istnieją przecież przypadki, gdzie nawet zaraz po urodzeniu wykrywa się u dzieci poważne zaburzenia zdrowia a…… Czytaj dalej Dlaczego małe dzieci chorują?

Skąd się bierze rak i dlaczego?

Jest wiele teorii – tych popartych praktyka i tych tylko teoretycznych – na temat tego skąd bierze się rak i jak można się go pozbyć. Z całą pewnością tak zwana cywilizacja w pewnym sensie pomaga w rozprzestrzenianiu się tego stanu zdrowia (nie mówię celowo “choroba”) i mówię tu o wszelkiego rodzaju chemicznych wspomagaczach czy to…… Czytaj dalej Skąd się bierze rak i dlaczego?

Oto skąd bierze się niedoczynność tarczycy

Niedoczynność tarczycy jest poważnym problemem zdrowotnym ale podobnie jak każda inna choroba czy schorzenie, ma swój początek w … umyśle. Zanim jednak przejdziemy do tematu, ustalmy z jakim problemem mamy do czynienia. Zgodnie z Wikipedią: Niedoczynność tarczycy (łac. hypothyreosis, hypothyroidismus, ang. hypothyroidism) – choroba ludzi i zwierząt spowodowana niedoborem hormonów tarczycy, prowadzącym do spowolnienia procesów…… Czytaj dalej Oto skąd bierze się niedoczynność tarczycy

Oto czym jest źródło wszelkich chorób

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, skąd biorą się różnego rodzaju choroby? Mam na myśli również te uznane za nieuleczalne… Wszystko ma swoją przyczynę, swoje źródło. Każda choroba również… W poniższym video dowiesz się o tym źródle a konkretniej o powodach takich chorób jak: reumatoidalne zapalenie stawów, stwardnienie zanikowe boczne i łuszczyca. Źródło wszelkich chorób https://youtu.be/NbMf_JQBD_8…… Czytaj dalej Oto czym jest źródło wszelkich chorób

Czy fluor ma znaczenie?

Kiedyś nie zastanawiałem się nad tym w ogóle. Zwyczajnym było, że fluor jest w paście do zębów i nic w tym złego nie widziałem. Jednak już jakiś czas temu, kiedy dowiedziałem się o fluorze w wodzie zaczęło być to dla mnie trochę dziwne… Dziś wiem, że fluor nie tyle co jest dla nas zbędny co…… Czytaj dalej Czy fluor ma znaczenie?

Czy rak faktycznie jest tym czym myślimy, że jest ?

Okazuje się, że wiele rzeczy które postrzegałem w pewien sposób wygląda zupełnie inaczej. Mam tu na myśli nieprzedstawiane pewnych faktów z historii takimi jakimi były, popieranie niegospodarczego stylu życia poprzez zadłużanie w rezultacie niebezpieczeństwo. To samo tyczy się tzw. “chorób” i postrzegania ich… Czym jest rak i dlaczego “wyleczony” czasem nim nie jest? Czy rak…… Czytaj dalej Czy rak faktycznie jest tym czym myślimy, że jest ?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Twoje zdrowie

Im większy problem tym sposób na niego łatwiejszy?

Czy to możliwe? Czy na prawdę im większy według naszego uznania problem jest możliwy do rozwiązania w zupełnie prosty sposób? Nie chcę tym samym powiedzieć, że sposób ten nie wymaga zaangażowania jednak chodzi tutaj o wiarę w to, że można sobie poradzić dosłownie ze wszystkim. Jeśli tylko szukamy informacji to z pewnością ją znajdziemy. Ważne…… Czytaj dalej Im większy problem tym sposób na niego łatwiejszy?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Twoje zdrowie

Przepis na wszystko co dla nas najważniejsze

Całą masa ludzi codziennie myśli o rzeczach, które mogły by ich uszczęśliwić i ile ludzi tyle różnych “rzeczy”, które mogły by to spowodować. Jednak z całą pewnością jedną, która jeśli nie wiąże wszystkich to z całą pewnością większość jest zdrowie… “CZŁOWIEK ZDROWY MARZY O WIELU RZECZACH…CZŁOWIEK CHORY TYLKO O JEDNEJ – O ZDROWIU” Zatem jak…… Czytaj dalej Przepis na wszystko co dla nas najważniejsze

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Twoje zdrowie