Oto czym jest źródło wszelkich chorób

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, skąd biorą się różnego rodzaju choroby? Mam na myśli również te uznane za nieuleczalne…

Wszystko ma swoją przyczynę, swoje źródło. Każda choroba również…

W poniższym video dowiesz się o tym źródle a konkretniej o powodach takich chorób jak: reumatoidalne zapalenie stawów, stwardnienie zanikowe boczne i łuszczyca.

Źródło wszelkich chorób

Wiem, że przy pierwszym kontakcie z tego typu informacją trudno jest się zgodzić z tym, że emocje mają tak ogromny wpływ na nasze zdrowie.

Wiem jednak również, że każdy, kto w spokoju i w odniesieniu do swojej osoby przeanalizuje te informacje, może dojść do tych samych wniosków.

Co o tym sądzisz? Zostaw swoją opinię w komentarzach poniżej i podziel się tym wpisem z innymi, korzystając z “przycisków” umieszczonych poniżej – jeśli naturalnie uznasz, że chcesz się tą informacją podzielić.

Pozdrawiam,
Marek Kidziński

1 komentarz

  1. wlasciwe pozytywne nastawienie jest poteżną bronią w walce z rakiem, ale stawiajac wylacznie na ten czynnik ulega sie pewnej dezinformacji pomijajacej inne rzeczywiste przyczyny, podłoże psychiczne jest tylko podłożem na którym buduje sie wiele innych dodatkowych czyników, pominiecie ich jest wielkim zaniedbaniem i dezinformacją. Inne wspołistniejce warunki powstania choroby to m.in zakażenie pasozytami, zatrucie toksynami, brak witamin, nieprawidlowa dieta, metale ciężkie, promieniowanie, uposledzenie układu immunologicznego to tak z grubsza, a wiec tylko leczenie wielopoziomowe uwzgledniajace te czynniki moze pozytywnie skutkowac na wszystkie przypadki raka, ine metody moga dzialac wyłacznie wybiórczo, dodatkowym faktem jest ze leczenie według zasad uniwersyteckich wyłacznie pogłebia chorobe pozbawiajac organizm własności obronnych, lub zabija pacjenta zanim zrobi to choroba. Pominiecie ktoregokolwiek z czynników jest zwykłą dezinformacją, nawet w przypdku gdy udało sie np: wyleczyc niektorych pacjentów tylko za pomoca pozytywnego myslenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podgląd komentarza: