Ja już to zrobiłem…

… więc nic nie stoi na przeszkodzie aby Tobie się nie udało. Moja choroba to już dosyć odległa przeszłość. Niestety jeżeli chodzi o nowotwory tak nie jest. Bardzo szybko rośnie średnia zachorowalności na nowotwory.

Przyczyn tego jest wiele i nie sposób wymienić tutaj wszystkich. Jedną z nich to brak informacji lub dezinformacja. Niestety środki masowego przekazu nie dają prawdziwych informacji. Ciągle słyszę o nowych szczepionkach na raka, o nowym sposobie leczenia, o nowych lekach. Ciągle również nic to nie zmienia.

Aby nie mieć problemów z tego typu chorobą,musisz zacząć działać. Podjęcie decyzji jest sprawą kluczową. Akademicka medycyna niestety Ci nie pomoże. Jestem na to żywym przykładem. Możesz przeczytać moją historię. Przekonasz się, że tak naprawdę to nie leki Ci pomagają ale Ty sam sobie.

Sam, kiedy chorowałem, chciałbym mieć taką wiedzę. Okazałosię jednak, że jestem jedną z osób, która taką wiedzą się dzieli. Pozostaje mi więc życzyć Ci, abyś skorzystał z niej i przestał obawiać się nowotworów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podgląd komentarza: