HO’OPONOPONO…

Czy słyszałeś kiedyś słowo, które znajduje się w tytule?

Jeśli nie proponuję Ci poświęcić trochę czasu aby zaznajomić się z jego wiedzą.
Mówiąc w skrócie jest to nauka pochodząca z Hawajów a jej celem jest danie nam zrozumienia po co żyjemy i jak mamy żyć żeby dopisywało nam szczęście, zdrowie, itd.

Najbardziej urzekające jest to, że wiedza zawarta w Ho’oponopono nie opiera się na świecie zewnętrznym tylko na tym co masz w sobie(mówiąc w skrócie). To od Ciebie zależy jak Twój “świat” wygląda łącznie z tym co się w nim dzieje.Zdaję sobie sprawę, że to brzmi dziwnie a może nawet i głupio. Ja myślałem podobnie zanim nie przeczytałem książki Joe Vitale “Zero ograniczeń”

Jeśli jednak dowiesz się, że pewien człowiek uzdrowił cały oddział psychicznie chorych przestępców nie przebywając z nimi w ogóle to okaże się, że wiedza pochodząca z Hawajów wcale nie jest niedorzeczna …

Temat jest godny uwagi jak nigdy dotąd a poniższy film pokaże Ci sentencję nauki Ho’oponopono.

Zapraszam:

3 komentarze

  1. To w mojej opinii najpotężniejsza technik oczyszczania naszej podświadomości, gdzie niestety każdy z nas posiada masę ograniczających myśli.

    Technika ta jest prosta i niesamowicie skuteczna 🙂 czego sam już doświadczyłem.

  2. This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I enjoy seeing websites that understand the value of providing a prime resource for free. I truly loved reading your post. Thanks!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podgląd komentarza: