Polityka Prywatności Newslettera Marka Kidzińskiego

1. Zapisując się na listę "Newsletter Marka Kidzińskiego" akceptujesz jednocześnie wszystkie punkty jej polityki prywatności.

2. Dane, które podałeś aby się zapisać na naszą listę, służą jedynie do tego aby nasz kontakt mailowy był w miarę możliwości jak najbardziej spersonalizowany.

3. To, że się tutaj zapisałeś, świadczy o tym, że wyrażasz zgodę na to abyśmy wysyłali do Ciebie informacje w postaci e-maili.

4. Zapisałeś się również dobrowolnie a jeśli ktoś zrobił Ci kawał i zapisał Cię bez Twojej wiedzy, to możesz w każdej chwili się wypisać lecz jednocześnie nie bierzemy za to odpowiedzialności.

5. Możesz być pewien, że nikomu, pod żadnym pozorem nie udostępnimy ani nie sprzedamy Twoich danych, które nam podałeś.

6. W każdej chwili możesz się z naszej listy wypisać. Wystarczy, że klikniesz w odpowiedni link, umieszczony na końcu maila. W takim wypadku Twoje dane zostaną na stałe usunięte z listy, co jednocześnie spowoduje, że nie będziesz otrzymywał ode nas żadnych informacji.

7. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w Polityce Prywatności.

8. Zastrzegamy sobie również prawo do wysyłania niezapowiedzianych emaili zarówno informacyjnych jak i reklamowych.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Stworzone tutaj informacje służą temu aby poszerzyć wiedzę Twoją i każdej innej osoby w temacie zdrowia.

Jednocześnie informujemy, że informacje, które tutaj uzyskasz, nie będą jednakowo efektywne dla każdego. W związku z tym każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z nich, powinien dokładnie przeanalizować te informacje i skonfrontować je z własnym przypadkiem.

Żadne informacje również nie stanowią doradztwa w kwestii zdrowia ani też nie gwarantują nikomu żadnych konkretnych rezultatów.


Copyright 2013 | Blog Marka Kidzińskiego |