O autorze

Nazywam się Marek Kidziński. Kiedy piszę te słowa mam 37 lat więc od wygranej przeze mnie walki z rakiem minęło 16 lat. Na wstępie chcę zaznaczyć, że nie jestem ani lekarzem ani znachorem i nikim kto zajmuje się leczeniem lub udawaniem leczenia.

Jestem taki sam jak Ty. No może nie do końca taki sam 🙂 Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli.

To, że jestem taki sam jak Ty prowadzi tylko do jednego. Skoro ja poradziłem sobie z nowotworem to tak samo i Ty możesz. Lepszym jednak rozwiązaniem jest profilaktyka a nie leczenie, więc chcę zaznaczyć, że lepiej jest pomyśleć o zapobieganiu niż o leczeniu, kiedy dopadnie już Ciebie choroba. To o czym mówią statystyki nie napawa optymizmem. Niebawem jedna na dwie osoby będą chorowały na raka. Brzmi nieciekawie prawda?

Możesz jednak nie przejmować się tym, jeżeli zaczniesz postępować we właściwy sposób. Nie mogę powiedzieć, że moja droga jest jedyną. Mogę jednak z całą pewnością stwierdzić, że jest sprawdzona. Możesz posłuchać mnie i działać według tego co ja zdołałem się dowiedzieć.

Możesz zasięgać innych źródeł. To Twoja wola i w dodatku wolna 🙂

Moje decyzje doprowadziły mnie do tego, że dziś żyję. Przekonany jestem, że gdybym postępował tak jak robi większość, to dziś nie czytałbyś moich słów. Mnie już nie byłoby wśród żywych. Jest jednak inaczej i dlatego też chcę się podzielić z Tobą tym co wiem i o czym się dowiaduję.

Ta strona i moja książka nie są poświęcone mnie ale temu aby pokazać Ci, że tak naprawdę Twoje zdrowie jest w Twoich rękach.

Życzę Ci dużo zdrowia i tego abyś DZIAŁAŁ WE WŁAŚCIWY SPOSÓB.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podgląd komentarza: